Zarządzaj swoją kolekcją, twórz listę życzeń i dołącz do dyskusji na forum.
Zarejestruj sięInterCityExpress (ICE) wszedł do służby w letnim rozkładzie 1991 (Hamburg–Monachium przez Hanower) i zrewolucjonował niemiecki ruch ekspresowy na wzór francuskiego TGV — jednak z niemiecką zasadą konstrukcji: składy z lokomotywami końcowymi (ICE 1, ICE 2) zamiast zespołów trakcyjnych z napędem rozproszonym. Dopiero ICE 3 oznaczał dla DB przejście na napęd rozproszony.
ICE jest częścią niemieckiej tożsamości kolejowej — zobacz przegląd wszystkich modeli H0 z Niemiec i kolekcję DB AG dla uzupełniających wagonów ICE, lokomotyw i składów. W międzynarodowym kontekście dużych prędkości ICE występuje obok francuskiego TGV. Generacje ICE rozkładają się na Epoki V i VI.
Otrzymuj aktualizacje o nowościach, nowych producentach i funkcjach na h0.eu
Zapisz się za darmoUżywamy plików cookie technicznie niezbędnych do działania witryny. Dodatkowo, za Twoją zgodą, chcemy analizować korzystanie w celach statystycznych (Google Analytics) oraz wyświetlać reklamy (Google AdSense, Awin). Usługi te są ładowane dopiero po wyrażeniu zgody. Swój wybór możesz zmienić w dowolnym momencie poprzez „Ustawienia plików cookie" w stopce. Więcej informacji: Polityka prywatności