| Brand: | Piko |
|---|---|
| Item number: | 50668 |
| EAN: | 4015615506683 |
| Gauge: | H0 |
| MSRP: | 477,00 EUR |
Register to use inventory, wishlist and comparison list.
| Era: | II |
|---|---|
| Country: | Deutschland |
| Power system: | Direct current |
| Operator: | DRG |
| Class: | 93 |
| Running number(s): | 93 077 |
| Length over buffers: | 159 mm |
| Length: | 159 mm |
| Minimum radius: | 358 mm |
| Wheel arrangement: | 1'D1' |
| Traction tyres: | 2 |
| Coupler: | NEM pocket |
| Digital decoder: | PluX22 Sounddecoder |
| Interface: | NEM 658 PluX22 |
| Sound: | Yes |
| Interior lighting: | Digital schaltbare Führerstandsbeleuchtung (mit PluX22 Decoder) |
No question about this product yet.
Do you have a question about compatibility, digitisation, experience or anything else? Other model railroaders are happy to help.
Register for free Sign inNo reviews have been published for this product yet.
There are no offers for this product on the Marketplace yet.
This product is not yet offered by a dealer. Are you a dealer and want to offer this product? Contact us!