| Виробник: | Piko |
|---|---|
| Артикул: | 51124 |
| EAN: | 4015615511243 |
| Дата виходу: | 2023 |
| Колія: | H0 |
| Рекомендована ціна: | 229,00 EUR |
Реєстрація, щоб користуватися інвентарем, списком бажань та списком порівняння.
| Епоха: | V |
|---|---|
| Країна: | Deutschland |
| Система живлення: | Постійний струм |
| Оператор: | DB AG |
| Серія: | 152 |
| Службовий номер(и): | 152 016-2 |
| Масштаб: | 1:87 |
| Довжина з буферами: | 226 mm |
| Довжина: | 226 mm |
| Мінімальний радіус: | 358 mm |
| Осьова формула: | Bo'Bo' |
| Струмоприймач: | 2 Einholm |
| Мотор: | 5-pol. Motor (mit Schwungmasse) |
| Маховик: | Так |
| Бандажі зчеплення: | 2 |
| Зчеплення: | Гніздо NEM + куліса короткої зчіпки |
| Інтерфейс: | NEM 658 PluX22 |
| Переднє світло: | 3-Spitzenlicht fahrtrichtungsabhängig / 2-Schlussleuchten, fahrtrichtungsabhängig |
| Колір зміни світла: | weiß-rot |
| Внутрішнє освітлення: | Digital schaltbare Führerstandsbeleuchtung (mit PluX22 Decoder) |
| Інтер'єр: | Цифрове перемикання освітлення кабіни |
Поки що немає питань щодо цього товару.
У вас є питання щодо сумісності, цифровізації, досвіду чи іншого? Інші моделісти залізниці радо допоможуть.
Зареєструватися безкоштовно УвійтиДля цього товару ще не опубліковано відгуків.
Для цього товару ще немає оголошень на Торговий майданчик.
На жаль, цей товар ще не пропонується жодним продавцем. Ви продавець і хочете запропонувати цей товар? Зв'яжіться з нами!
Отримуйте оновлення про новинки, нових виробників та функції на h0.eu
Підписатися безкоштовно