| Marka: | Piko |
|---|---|
| Numer katalogowy: | 51124 |
| EAN: | 4015615511243 |
| Data wydania: | 2023 |
| Rozstaw: | H0 |
| Cena sugerowana: | 229,00 EUR |
Rejestracja, aby korzystać z inwentarza, listy życzeń i porównywarki.
| Epoka: | V |
|---|---|
| Kraj: | Deutschland |
| System zasilania: | Prąd stały |
| Przewoźnik: | DB AG |
| Seria: | 152 |
| Numer(y) eksploatacyjne: | 152 016-2 |
| Skala: | 1:87 |
| Długość po zderzakach: | 226 mm |
| Długość: | 226 mm |
| Minimalny promień: | 358 mm |
| Układ osi: | Bo'Bo' |
| Pantograf: | 2 Einholm |
| Silnik: | 5-pol. Motor (mit Schwungmasse) |
| Koło zamachowe: | Tak |
| Obręcze trakcyjne: | 2 |
| Sprzęg: | Gniazdo NEM + kulisa krótkiego sprzęgu |
| Interfejs: | NEM 658 PluX22 |
| Światła czołowe: | 3-Spitzenlicht fahrtrichtungsabhängig / 2-Schlussleuchten, fahrtrichtungsabhängig |
| Kolor zmiany świateł: | weiß-rot |
| Oświetlenie wewnętrzne: | Digital schaltbare Führerstandsbeleuchtung (mit PluX22 Decoder) |
| Wyposażenie wnętrza: | Cyfrowo przełączalne oświetlenie kabiny |
Brak pytań o ten produkt.
Masz pytanie o kompatybilność, cyfryzację, doświadczenia lub coś innego? Inni modelarze chętnie pomogą.
Darmowa rejestracja Zaloguj sięDla tego produktu nie opublikowano jeszcze recenzji.
Dla tego produktu nie ma jeszcze ofert na Rynek.
Ten produkt nie jest jeszcze oferowany przez sprzedawcę. Jesteś sprzedawcą i chcesz zaoferować ten produkt? Skontaktuj się z nami!
Otrzymuj aktualizacje o nowościach, nowych producentach i funkcjach na h0.eu
Zapisz się za darmo