| Виробник: | Märklin |
|---|---|
| Артикул: | 40622 |
| Колія: | H0 |
Реєстрація, щоб користуватися інвентарем, списком бажань та списком порівняння.
| Епоха: | IV |
|---|---|
| Країна: | USA |
| Оператор: | AT&SF |
| Серія: | EMD F7A |
| Тип конструкції: | EMD F7A |
| Службовий номер(и): | 336 |
| Довжина з буферами: | 175 mm |
| Осьова формула: | Bo'Bo' |
| Мотор: | unmotorisierter Dummy |
| Зчеплення: | Гакова зчіпка Märklin тип 10 |
Поки що немає питань щодо цього товару.
У вас є питання щодо сумісності, цифровізації, досвіду чи іншого? Інші моделісти залізниці радо допоможуть.
Зареєструватися безкоштовно УвійтиДля цього товару ще не опубліковано відгуків.
Для цього товару ще немає оголошень на Торговий майданчик.
На жаль, цей товар ще не пропонується жодним продавцем. Ви продавець і хочете запропонувати цей товар? Зв'яжіться з нами!
Отримуйте оновлення про новинки, нових виробників та функції на h0.eu
Підписатися безкоштовно