| Gyártó: | Märklin |
|---|---|
| Cikkszám: | 40622 |
| Nyomtáv: | H0 |
Regisztráció a leltár, kívánságlista és összehasonlítási lista használatához.
| Korszak: | IV |
|---|---|
| Ország: | USA |
| Üzemeltető: | AT&SF |
| Sorozat: | EMD F7A |
| Típus: | EMD F7A |
| Pályaszám(ok): | 336 |
| Hossz ütközővel: | 175 mm |
| Tengelyelrendezés: | Bo'Bo' |
| Motor: | unmotorisierter Dummy |
| Vonókészülék: | Märklin horogkapcsolás 10. típus |
Még nincs kérdés erről a termékről.
Kérdésed van kompatibilitásról, digitalizálásról, tapasztalatokról vagy másról? Más modellvasutasok szívesen segítenek.
Regisztrálj ingyen BejelentkezésErről a termékről még nem tettek közzé értékeléseket.
Erre a termékre még nincsenek ajánlatok a Piactér oldalon.
Ezt a terméket jelenleg még egyik kereskedő sem kínálja. Kereskedő vagy és fel szeretnéd kínálni ezt a terméket? Lépj kapcsolatba velünk!
Kapj értesítést az újdonságokról, új gyártókról és funkciókról a h0.eu-n
Iratkozz fel ingyen