| Gyártó: | Lima |
|---|---|
| Cikkszám: | HL2666 |
| Nyomtáv: | H0 |
Regisztráció a leltár, kívánságlista és összehasonlítási lista használatához.
| Korszak: | V |
|---|---|
| Ország: | Italien |
| Áramrendszer: | Egyenáram |
| Üzemeltető: | FS |
| Sorozat: | ALn 668 |
| Pályaszám(ok): | 3314 |
| Méretarány: | 1:87 |
| Szín: | blaugrau / weiß |
| Hossz ütközővel: | 263 mm |
| Minimális ívsugár: | 360 mm |
| Anyag: | Kunststoff |
| Tengelyelrendezés: | (1A)'(A1)' |
| Csatlakozó: | 21 MTC (NEM 660) |
| Világítás: | LED (weiß / rot) |
| Belső berendezés: | Egyszínű belső kialakítás |
Még nincs kérdés erről a termékről.
Kérdésed van kompatibilitásról, digitalizálásról, tapasztalatokról vagy másról? Más modellvasutasok szívesen segítenek.
Regisztrálj ingyen BejelentkezésErről a termékről még nem tettek közzé értékeléseket.
Erre a termékre még nincsenek ajánlatok a Piactér oldalon.
Ezt a terméket jelenleg még egyik kereskedő sem kínálja. Kereskedő vagy és fel szeretnéd kínálni ezt a terméket? Lépj kapcsolatba velünk!
Kapj értesítést az újdonságokról, új gyártókról és funkciókról a h0.eu-n
Iratkozz fel ingyen