| Výrobce: | Lima |
|---|---|
| Katalogové číslo: | HL2666 |
| Rozchod: | H0 |
Registrace pro používání inventáře, seznamu přání a seznamu porovnání.
| Epocha: | V |
|---|---|
| Země: | Italien |
| Napájecí systém: | Stejnosměrný proud |
| Provozovatel: | FS |
| Řada: | ALn 668 |
| Inventární číslo(a): | 3314 |
| Měřítko: | 1:87 |
| Barva: | blaugrau / weiß |
| Délka přes nárazníky: | 263 mm |
| Minimální poloměr: | 360 mm |
| Materiál: | Kunststoff |
| Uspořádání náprav: | (1A)'(A1)' |
| Rozhraní: | 21 MTC (NEM 660) |
| Osvětlení: | LED (weiß / rot) |
| Interiér: | Jednobarevný interiér |
Zatím žádný dotaz k tomuto produktu.
Máte dotaz ohledně kompatibility, digitalizace, zkušeností nebo něčeho jiného? Ostatní modeláři rádi pomohou.
Registrace zdarma Přihlásit seK tomuto produktu zatím nebyla zveřejněna žádná hodnocení.
K tomuto produktu zatím nejsou žádné nabídky na Tržiště.
Tento produkt bohužel zatím nenabízí žádný prodejce. Jste prodejce a chcete tento produkt nabízet? Kontaktujte nás!
Dostávejte aktuality o novinkách, nových výrobcích a funkcích na h0.eu
Přihlásit se zdarma