| Gyártó: | Halling |
|---|---|
| Cikkszám: | VAR-BX2-M |
| Nyomtáv: | H0 |
| Ajánlott fogyasztói ár: | 316,00 EUR |
Regisztráció a leltár, kívánságlista és összehasonlítási lista használatához.
| Korszak: | VI |
|---|---|
| Ország: | Deutschland |
| Város: | Berlin |
| Áramrendszer: | Egyenáram |
| Üzemeltető: | BVG |
| Pályaszám(ok): | 5002 |
| Méretarány: | 1:87 |
| Hossz ütközővel: | 570 mm |
| Minimális ívsugár: | 200 mm |
| Motor: | Igen |
| Haranglakatos motor: | 2 |
| Hajtott tengelyek: | 2 |
| Áramvezető tengelyek: | 4 |
| Üzemi feszültség: | 12V |
Még nincs kérdés erről a termékről.
Kérdésed van kompatibilitásról, digitalizálásról, tapasztalatokról vagy másról? Más modellvasutasok szívesen segítenek.
Regisztrálj ingyen BejelentkezésErről a termékről még nem tettek közzé értékeléseket.
Erre a termékre még nincsenek ajánlatok a Piactér oldalon.
Ezt a terméket jelenleg még egyik kereskedő sem kínálja. Kereskedő vagy és fel szeretnéd kínálni ezt a terméket? Lépj kapcsolatba velünk!
Kapj értesítést az újdonságokról, új gyártókról és funkciókról a h0.eu-n
Iratkozz fel ingyen