Registrace pro používání inventáře, seznamu přání a seznamu porovnání.
| Epocha: | VI |
|---|---|
| Země: | Deutschland |
| Město: | Berlin |
| Napájecí systém: | Stejnosměrný proud |
| Provozovatel: | BVG |
| Inventární číslo(a): | 5002 |
| Měřítko: | 1:87 |
| Délka přes nárazníky: | 570 mm |
| Minimální poloměr: | 200 mm |
| Motor: | Ano |
| Motor s hrncovou kotvou: | 2 |
| Hnací nápravy: | 2 |
| Proudově vodivé nápravy: | 4 |
| Provozní napětí: | 12V |
Zatím žádný dotaz k tomuto produktu.
Máte dotaz ohledně kompatibility, digitalizace, zkušeností nebo něčeho jiného? Ostatní modeláři rádi pomohou.
Registrace zdarma Přihlásit seK tomuto produktu zatím nebyla zveřejněna žádná hodnocení.
K tomuto produktu zatím nejsou žádné nabídky na Tržiště.
Tento produkt bohužel zatím nenabízí žádný prodejce. Jste prodejce a chcete tento produkt nabízet? Kontaktujte nás!
Dostávejte aktuality o novinkách, nových výrobcích a funkcích na h0.eu
Přihlásit se zdarma