| Виробник: | Piko |
|---|---|
| Продуктова лінія: | Piko Hobby |
| Артикул: | 57684 |
| EAN: | 4015615576846 |
| Колія: | H0 |
| Рекомендована ціна: | 58,99 EUR |
Реєстрація, щоб користуватися інвентарем, списком бажань та списком порівняння.
| Епоха: | IV |
|---|---|
| Країна: | Deutschland |
| Система живлення: | Постійний струм |
| Оператор: | DR |
| Службовий номер(и): | 50 50 25-13 013-7 |
| Продуктова лінія: | Piko Hobby |
| Довжина з буферами: | 308 mm |
| Довжина: | 308 mm |
| Мінімальний радіус: | 358 mm |
| Зчеплення: | Гніздо NEM + куліса короткої зчіпки |
| Внутрішнє освітлення: | Innenbeleuchtung nachrüstbar mit # 56102 |
| Інтер'єр: | mit Inneneinrichtung ausgestattet |
| Артикул колісної пари AC: | 56061 |
Поки що немає питань щодо цього товару.
У вас є питання щодо сумісності, цифровізації, досвіду чи іншого? Інші моделісти залізниці радо допоможуть.
Зареєструватися безкоштовно УвійтиДля цього товару ще не опубліковано відгуків.
Для цього товару ще немає оголошень на Торговий майданчик.
На жаль, цей товар ще не пропонується жодним продавцем. Ви продавець і хочете запропонувати цей товар? Зв'яжіться з нами!
Отримуйте оновлення про новинки, нових виробників та функції на h0.eu
Підписатися безкоштовно