| Виробник: | Piko |
|---|---|
| Артикул: | 58585 |
| EAN: | 4015615585855 |
| Колія: | H0 |
| Рекомендована ціна: | 234,99 EUR |
Реєстрація, щоб користуватися інвентарем, списком бажань та списком порівняння.
| Епоха: | VI |
|---|---|
| Країна: | Deutschland |
| Система живлення: | Змінний струм |
| Оператор: | DB AG |
| Серія: | 412 |
| Службовий номер(и): | 93 80 2412 509-8 |
| Довжина з буферами: | 642 mm |
| Довжина: | 642 mm |
| Мінімальний радіус: | 421 mm |
| Осьова формула: | Bo'Bo' |
| Зчеплення: | Гніздо NEM + куліса короткої зчіпки |
| Внутрішнє освітлення: | Innenbeleuchtung nachrüstbar mit #56290 (2x) |
Поки що немає питань щодо цього товару.
У вас є питання щодо сумісності, цифровізації, досвіду чи іншого? Інші моделісти залізниці радо допоможуть.
Зареєструватися безкоштовно УвійтиДля цього товару ще не опубліковано відгуків.
Для цього товару ще немає оголошень на Торговий майданчик.
На жаль, цей товар ще не пропонується жодним продавцем. Ви продавець і хочете запропонувати цей товар? Зв'яжіться з нами!
Отримуйте оновлення про новинки, нових виробників та функції на h0.eu
Підписатися безкоштовно