| Виробник: | Piko |
|---|---|
| Артикул: | 55911 |
| EAN: | 4015615559115 |
| Колія: | H0 |
| Рекомендована ціна: | 359,00 EUR |
Реєстрація, щоб користуватися інвентарем, списком бажань та списком порівняння.
| Епоха: | IV |
|---|---|
| Країна: | Deutschland |
| Система живлення: | Змінний струм |
| Оператор: | DR |
| Серія: | 107 |
| Службовий номер(и): | 107 009-3 |
| Довжина з буферами: | 144 mm |
| Довжина: | 144 mm |
| Мінімальний радіус: | 358 mm |
| Осьова формула: | Bo'Bo' |
| Маховик: | Так |
| Бандажі зчеплення: | 1 |
| Зчеплення: | Гніздо NEM + куліса короткої зчіпки + цифрова зчіпка |
| Цифровий декодер: | PluX22 Sounddecoder |
| Інтерфейс: | NEM 658 PluX22 |
| Звук: | Так |
| Внутрішнє освітлення: | Цифрове перемикання освітлення кабіни |
Поки що немає питань щодо цього товару.
У вас є питання щодо сумісності, цифровізації, досвіду чи іншого? Інші моделісти залізниці радо допоможуть.
Зареєструватися безкоштовно УвійтиДля цього товару ще не опубліковано відгуків.
Для цього товару ще немає оголошень на Торговий майданчик.
На жаль, цей товар ще не пропонується жодним продавцем. Ви продавець і хочете запропонувати цей товар? Зв'яжіться з нами!
Отримуйте оновлення про новинки, нових виробників та функції на h0.eu
Підписатися безкоштовно