| Виробник: | Piko |
|---|---|
| Артикул: | 21607 |
| EAN: | 4015615216070 |
| Дата виходу: | 2023 |
| Колія: | H0 |
| Рекомендована ціна: | 225,00 EUR |
Реєстрація, щоб користуватися інвентарем, списком бажань та списком порівняння.
| Епоха: | VI |
|---|---|
| Країна: | Schweiz |
| Система живлення: | Постійний струм |
| Оператор: | BLS |
| Марка: | Vectron |
| Серія: | 193 |
| Службовий номер(и): | 91 85 4475 422-2 |
| Довжина з буферами: | 218 mm |
| Довжина: | 218 mm |
| Мінімальний радіус: | 358 mm |
| Осьова формула: | Bo'Bo' |
| Струмоприймач: | 4 Einholm |
| Бандажі зчеплення: | 2 |
| Зчеплення: | Гніздо NEM + куліса короткої зчіпки |
| Інтерфейс: | NEM 658 PluX22 |
| Колір зміни світла: | weiß-rot |
Поки що немає питань щодо цього товару.
У вас є питання щодо сумісності, цифровізації, досвіду чи іншого? Інші моделісти залізниці радо допоможуть.
Зареєструватися безкоштовно УвійтиДля цього товару ще не опубліковано відгуків.
Для цього товару ще немає оголошень на Торговий майданчик.
На жаль, цей товар ще не пропонується жодним продавцем. Ви продавець і хочете запропонувати цей товар? Зв'яжіться з нами!
Отримуйте оновлення про новинки, нових виробників та функції на h0.eu
Підписатися безкоштовно