| Gyártó: | Piko |
|---|---|
| Cikkszám: | 21607 |
| EAN: | 4015615216070 |
| Megjelenés dátuma: | 2023 |
| Nyomtáv: | H0 |
| Ajánlott fogyasztói ár: | 225,00 EUR |
Regisztráció a leltár, kívánságlista és összehasonlítási lista használatához.
| Korszak: | VI |
|---|---|
| Ország: | Schweiz |
| Áramrendszer: | Egyenáram |
| Üzemeltető: | BLS |
| Márka: | Vectron |
| Sorozat: | 193 |
| Pályaszám(ok): | 91 85 4475 422-2 |
| Hossz ütközővel: | 218 mm |
| Hossz: | 218 mm |
| Minimális ívsugár: | 358 mm |
| Tengelyelrendezés: | Bo'Bo' |
| Áramszedő: | 4 Einholm |
| Tapadásgumi: | 2 |
| Vonókészülék: | NEM aljzat + rövid kapcsolás csúszó |
| Csatlakozó: | NEM 658 PluX22 |
| Fényváltás színe: | weiß-rot |
Még nincs kérdés erről a termékről.
Kérdésed van kompatibilitásról, digitalizálásról, tapasztalatokról vagy másról? Más modellvasutasok szívesen segítenek.
Regisztrálj ingyen BejelentkezésErről a termékről még nem tettek közzé értékeléseket.
Erre a termékre még nincsenek ajánlatok a Piactér oldalon.
Ezt a terméket jelenleg még egyik kereskedő sem kínálja. Kereskedő vagy és fel szeretnéd kínálni ezt a terméket? Lépj kapcsolatba velünk!
Kapj értesítést az újdonságokról, új gyártókról és funkciókról a h0.eu-n
Iratkozz fel ingyen