| Виробник: | Brawa |
|---|---|
| Артикул: | 0393 |
| Колія: | H0 |
Реєстрація, щоб користуватися інвентарем, списком бажань та списком порівняння.
| Епоха: | V |
|---|---|
| Країна: | Німеччина |
| Система живлення: | Змінний струм |
| Оператор: | DB |
| Серія: | 216 |
| Службовий номер(и): | 216 095-0 |
| Масштаб: | 1:87 |
| Колір: | orientrot |
| Довжина з буферами: | 186 mm |
| Мінімальний радіус: | 360 mm |
| Вага: | 527 g g |
| Матеріал: | Метал |
| Осьова формула: | B'B' |
| Мотор: | 5-полюсний двигун (з маховиком) |
| Бандажі зчеплення: | 2 |
| Зчеплення: | Гніздо зчіпки NEM 362 |
| Інтерфейс: | NEM 652 8-контактний |
| Освітлення: | Лампа розжарювання |
Поки що немає питань щодо цього товару.
У вас є питання щодо сумісності, цифровізації, досвіду чи іншого? Інші моделісти залізниці радо допоможуть.
Зареєструватися безкоштовно УвійтиДля цього товару ще не опубліковано відгуків.
Для цього товару ще немає оголошень на Торговий майданчик.
На жаль, цей товар ще не пропонується жодним продавцем. Ви продавець і хочете запропонувати цей товар? Зв'яжіться з нами!
Отримуйте оновлення про новинки, нових виробників та функції на h0.eu
Підписатися безкоштовно