| Marka: | Piko |
|---|---|
| Numer katalogowy: | 96619 |
| Rozstaw: | H0 |
Rejestracja, aby korzystać z inwentarza, listy życzeń i porównywarki.
| Epoka: | V |
|---|---|
| Kraj: | Schweiz |
| System zasilania: | Prąd przemienny |
| Przewoźnik: | SBB |
| Seria: | EW I A |
| Numer(y) eksploatacyjne: | 50 85 18-35 049-3 |
| Skala: | 1:87 |
| Kolor: | dunkelgrün / ultramarinblau / weiß |
| Długość po zderzakach: | 275 mm |
| Minimalny promień: | 360 mm |
| Waga: | 154 g g |
| Materiał: | Kunststoff |
| Układ osi: | 2'2' |
| Sprzęg: | Przewodzący prąd sprzęg w NEM z prowadnicą kulisową |
| Typ dekodera: | Funktionsdecoder (DCC / MM) |
| Oświetlenie: | LED (warm-weiß) |
| Wyposażenie wnętrza: | Jednokolorowe wnętrze |
Brak pytań o ten produkt.
Masz pytanie o kompatybilność, cyfryzację, doświadczenia lub coś innego? Inni modelarze chętnie pomogą.
Darmowa rejestracja Zaloguj sięDla tego produktu nie opublikowano jeszcze recenzji.
Dla tego produktu nie ma jeszcze ofert na Rynek.
Ten produkt nie jest jeszcze oferowany przez sprzedawcę. Jesteś sprzedawcą i chcesz zaoferować ten produkt? Skontaktuj się z nami!
Otrzymuj aktualizacje o nowościach, nowych producentach i funkcjach na h0.eu
Zapisz się za darmo