| Gyártó: | Roco |
|---|---|
| Cikkszám: | 51330 |
| EAN: | 9005033513306 |
| Megjelenés dátuma: | 2021, KW 09 |
| Nyomtáv: | H0 |
| Ajánlott fogyasztói ár: | 344,90 EUR |
Regisztráció a leltár, kívánságlista és összehasonlítási lista használatához.
| Korszak: | IV |
|---|---|
| Ország: | Deutschland |
| Áramrendszer: | Egyenáram |
| Üzemeltető: | DB |
| Sorozat: | 140 |
| Hossz ütközővel: | 673 mm |
| Hossz: | 673 mm |
| Minimális ívsugár: | 358 mm |
| Tengelyelrendezés: | 2'2' |
| Áramszedő: | 2 Scherenstromabnehmer |
| Motor: | 5-pol. Motor |
| Lendkerék: | Igen |
| Hajtott tengelyek: | 4 |
| Tengelyek tapadásgumival: | 1 |
| Digitális dekóder: | NEM 652 |
| Csatlakozó: | Elektromos csatoló vontatójárművekhez NEM 652 szerint csatlakozóval |
Még nincs kérdés erről a termékről.
Kérdésed van kompatibilitásról, digitalizálásról, tapasztalatokról vagy másról? Más modellvasutasok szívesen segítenek.
Regisztrálj ingyen BejelentkezésErről a termékről még nem tettek közzé értékeléseket.
Erre a termékre még nincsenek ajánlatok a Piactér oldalon.
Ezt a terméket jelenleg még egyik kereskedő sem kínálja. Kereskedő vagy és fel szeretnéd kínálni ezt a terméket? Lépj kapcsolatba velünk!
Kapj értesítést az újdonságokról, új gyártókról és funkciókról a h0.eu-n
Iratkozz fel ingyen