| Gyártó: | Piko |
|---|---|
| Termékvonal: | Hobby |
| Cikkszám: | 57621 |
| EAN: | 4015615576211 |
| Nyomtáv: | H0 |
| Ajánlott fogyasztói ár: | 66,99 EUR |
Regisztráció a leltár, kívánságlista és összehasonlítási lista használatához.
| Korszak: | VI |
|---|---|
| Ország: | Deutschland |
| Áramrendszer: | Egyenáram |
| Üzemeltető: | DB AG |
| Sorozat: | DABuzfa 778.0 |
| Típus: | DABbuzf 778 |
| Pályaszám(ok): | 50 80 86-03 161-6 |
| Termékvonal: | Hobby |
| Hossz ütközővel: | 308 mm |
| Hossz: | 308 mm |
| Minimális ívsugár: | 358 mm |
| Tengelyelrendezés: | 2'2' |
| Vonókészülék: | NEM aljzat + rövid kapcsolás csúszó |
| Belső világítás: | Innenbeleuchtung nachrüstbar mit #56102 |
| Belső berendezés: | Belső kialakítással felszerelve |
| Kerékpár cikkszáma AC: | 56061 |
Még nincs kérdés erről a termékről.
Kérdésed van kompatibilitásról, digitalizálásról, tapasztalatokról vagy másról? Más modellvasutasok szívesen segítenek.
Regisztrálj ingyen BejelentkezésErről a termékről még nem tettek közzé értékeléseket.
Erre a termékre még nincsenek ajánlatok a Piactér oldalon.
Ezt a terméket jelenleg még egyik kereskedő sem kínálja. Kereskedő vagy és fel szeretnéd kínálni ezt a terméket? Lépj kapcsolatba velünk!
Kapj értesítést az újdonságokról, új gyártókról és funkciókról a h0.eu-n
Iratkozz fel ingyen