| Výrobce: | Märklin |
|---|---|
| Katalogové číslo: | 2602 |
| Rozchod: | H0 |
Registrace pro používání inventáře, seznamu přání a seznamu porovnání.
| Epocha: | IV |
|---|---|
| Země: | Deutschland |
| Napájecí systém: | Střídavý proud |
| Provozovatel: | DB |
| Řada: | Kklm 505 |
| Inventární číslo(a): | 20 80 323 1 791-8 |
| Měřítko: | 1:87 |
| Barva: | kieselgrau |
| Délka přes nárazníky: | 115 mm |
| Minimální poloměr: | 360 mm |
| Hmotnost: | 199 g g |
| Materiál: | Kunststoff |
| Uspořádání náprav: | 2 |
| Motor: | 3-pol. kleiner Scheibenkollektormotor |
| Bandáže: | 1 |
| Spřáhlo: | Märklin Relex |
| Typ dekodéru: | Märklin c80 |
| Osvětlení: | Glühbirne (Schraubsockel) |
Zatím žádný dotaz k tomuto produktu.
Máte dotaz ohledně kompatibility, digitalizace, zkušeností nebo něčeho jiného? Ostatní modeláři rádi pomohou.
Registrace zdarma Přihlásit seK tomuto produktu zatím nebyla zveřejněna žádná hodnocení.
K tomuto produktu zatím nejsou žádné nabídky na Tržiště.
Tento produkt bohužel zatím nenabízí žádný prodejce. Jste prodejce a chcete tento produkt nabízet? Kontaktujte nás!
Dostávejte aktuality o novinkách, nových výrobcích a funkcích na h0.eu
Přihlásit se zdarma