| Виробник: | Piko |
|---|---|
| Артикул: | 51540 |
| EAN: | 4015615515401 |
| Колія: | H0 |
| Рекомендована ціна: | 313,00 EUR |
Реєстрація, щоб користуватися інвентарем, списком бажань та списком порівняння.
| Епоха: | IV |
|---|---|
| Країна: | Deutschland |
| Система живлення: | Постійний струм |
| Оператор: | DB |
| Серія: | 191 |
| Службовий номер(и): | 191 098-3 |
| Довжина з буферами: | 192 mm |
| Довжина: | 192 mm |
| Мінімальний радіус: | 358 mm |
| Осьова формула: | C'C' |
| Струмоприймач: | 2 Altbau-Scherenstromabnehmer |
| Мотор: | 5-pol. Motor (mit Schwungmasse) |
| Маховик: | Так |
| Зчеплення: | Гніздо NEM + куліса короткої зчіпки |
| Інтерфейс: | NEM 658 PluX22 |
| Внутрішнє освітлення: | Digital schaltbare Führerstandsbeleuchtung (mit PluX22 Decoder) |
Поки що немає питань щодо цього товару.
У вас є питання щодо сумісності, цифровізації, досвіду чи іншого? Інші моделісти залізниці радо допоможуть.
Зареєструватися безкоштовно УвійтиДля цього товару ще не опубліковано відгуків.
Для цього товару ще немає оголошень на Торговий майданчик.
На жаль, цей товар ще не пропонується жодним продавцем. Ви продавець і хочете запропонувати цей товар? Зв'яжіться з нами!
Отримуйте оновлення про новинки, нових виробників та функції на h0.eu
Підписатися безкоштовно