| Виробник: | Piko |
|---|---|
| Артикул: | 50654 |
| EAN: | 4015615506546 |
| Колія: | H0 |
| Рекомендована ціна: | 392,00 EUR |
Реєстрація, щоб користуватися інвентарем, списком бажань та списком порівняння.
| Епоха: | III |
|---|---|
| Країна: | Österreich |
| Система живлення: | Постійний струм |
| Оператор: | ÖBB |
| Серія: | Rh 693 |
| Службовий номер(и): | 693 324 |
| Довжина з буферами: | 159 mm |
| Довжина: | 159 mm |
| Мінімальний радіус: | 358 mm |
| Осьова формула: | 1'D1' |
| Бандажі зчеплення: | 2 |
| Зчеплення: | Гніздо NEM |
| Цифровий декодер: | PluX22 |
| Інтерфейс: | NEM 658 PluX22 |
| Внутрішнє освітлення: | Digital schaltbare Führerstandsbeleuchtung (mit PluX22 Decoder) |
Поки що немає питань щодо цього товару.
У вас є питання щодо сумісності, цифровізації, досвіду чи іншого? Інші моделісти залізниці радо допоможуть.
Зареєструватися безкоштовно УвійтиДля цього товару ще не опубліковано відгуків.
Для цього товару ще немає оголошень на Торговий майданчик.
На жаль, цей товар ще не пропонується жодним продавцем. Ви продавець і хочете запропонувати цей товар? Зв'яжіться з нами!
Отримуйте оновлення про новинки, нових виробників та функції на h0.eu
Підписатися безкоштовно