| Виробник: | Piko |
|---|---|
| Артикул: | 50068 |
| EAN: | 4015615500681 |
| Колія: | H0 |
| Рекомендована ціна: | 350,00 EUR |
Реєстрація, щоб користуватися інвентарем, списком бажань та списком порівняння.
| Епоха: | IV |
|---|---|
| Країна: | Deutschland |
| Система живлення: | Постійний струм |
| Оператор: | DR |
| Серія: | 94 |
| Службовий номер(и): | 94 2121-5 |
| Довжина з буферами: | 145 mm |
| Довжина: | 145 mm |
| Мінімальний радіус: | 358 mm |
| Осьова формула: | E |
| Мотор: | DC Motor |
| Маховик: | Так |
| Бандажі зчеплення: | 2 |
| Зчеплення: | Гніздо NEM + куліса короткої зчіпки |
| Інтерфейс: | NEM 652 |
Поки що немає питань щодо цього товару.
У вас є питання щодо сумісності, цифровізації, досвіду чи іншого? Інші моделісти залізниці радо допоможуть.
Зареєструватися безкоштовно УвійтиДля цього товару ще не опубліковано відгуків.
Для цього товару ще немає оголошень на Торговий майданчик.
На жаль, цей товар ще не пропонується жодним продавцем. Ви продавець і хочете запропонувати цей товар? Зв'яжіться з нами!
Отримуйте оновлення про новинки, нових виробників та функції на h0.eu
Підписатися безкоштовно