| Виробник: | Piko |
|---|---|
| Артикул: | 21606 |
| EAN: | 4015615216063 |
| Колія: | H0 |
| Рекомендована ціна: | 334,00 EUR |
Реєстрація, щоб користуватися інвентарем, списком бажань та списком порівняння.
| Епоха: | VI |
|---|---|
| Система живлення: | Постійний струм |
| Оператор: | Privatbahn |
| Серія: | 193 |
| Службовий номер(и): | 91 54 7383 405-8 |
| Довжина з буферами: | 218 mm |
| Довжина: | 218 mm |
| Мінімальний радіус: | 358 mm |
| Осьова формула: | Bo'Bo' |
| Струмоприймач: | 4 Einholm |
| Бандажі зчеплення: | 2 |
| Зчеплення: | Гніздо NEM + куліса короткої зчіпки |
| Цифровий декодер: | PluX22 Sounddecoder |
| Інтерфейс: | NEM 658 PluX22 |
| Звук: | Так |
Поки що немає питань щодо цього товару.
У вас є питання щодо сумісності, цифровізації, досвіду чи іншого? Інші моделісти залізниці радо допоможуть.
Зареєструватися безкоштовно УвійтиДля цього товару ще не опубліковано відгуків.
Для цього товару ще немає оголошень на Торговий майданчик.
На жаль, цей товар ще не пропонується жодним продавцем. Ви продавець і хочете запропонувати цей товар? Зв'яжіться з нами!
Отримуйте оновлення про новинки, нових виробників та функції на h0.eu
Підписатися безкоштовно