| Marka: | Piko |
|---|---|
| Numer katalogowy: | 50680 |
| EAN: | 4015615506805 |
| Rozstaw: | H0 |
| Cena sugerowana: | 349,00 EUR |
Rejestracja, aby korzystać z inwentarza, listy życzeń i porównywarki.
| Epoka: | IV |
|---|---|
| Kraj: | Deutschland |
| System zasilania: | Prąd stały |
| Przewoźnik: | DB |
| Seria: | 003 |
| Numer(y) eksploatacyjne: | 003 088-2 |
| Długość po zderzakach: | 275 mm |
| Długość: | 275 mm |
| Minimalny promień: | 422 mm |
| Układ osi: | 2'C1' |
| Silnik: | 5-pol. Motor (mit Schwungmasse) |
| Obręcze trakcyjne: | 2 |
| Sprzęg: | Gniazdo NEM |
| Interfejs: | NEM 658 PluX22 |
| Oświetlenie wewnętrzne: | Digital schaltbare Führerstandsbeleuchtung und Feuerbüchsenbeleuchtung (mit PluX22 Decoder) |
Brak pytań o ten produkt.
Masz pytanie o kompatybilność, cyfryzację, doświadczenia lub coś innego? Inni modelarze chętnie pomogą.
Darmowa rejestracja Zaloguj sięDla tego produktu nie opublikowano jeszcze recenzji.
Dla tego produktu nie ma jeszcze ofert na Rynek.
Ten produkt nie jest jeszcze oferowany przez sprzedawcę. Jesteś sprzedawcą i chcesz zaoferować ten produkt? Skontaktuj się z nami!
Otrzymuj aktualizacje o nowościach, nowych producentach i funkcjach na h0.eu
Zapisz się za darmo