| Gyártó: | Roco |
|---|---|
| Cikkszám: | 63582 |
| Nyomtáv: | H0 |
Regisztráció a leltár, kívánságlista és összehasonlítási lista használatához.
| Korszak: | V |
|---|---|
| Ország: | Österreich |
| Áramrendszer: | Egyenáram |
| Üzemeltető: | ÖBB |
| Sorozat: | Rh 1044 |
| Pályaszám(ok): | 1044 282-0 |
| Méretarány: | 1:87 |
| Szín: | dunkelgrün / gelb / hellblau / rosa / rot |
| Hossz ütközővel: | 185 mm |
| Minimális ívsugár: | 358 mm |
| Tömeg: | 410 g g |
| Tengelyelrendezés: | Bo'Bo' |
| Áramszedő: | 2 Einholm |
| Tapadásgumi: | 2 |
| Csatlakozó: | NEM 652 8 pólusú |
| Világítás: | LED |
Még nincs kérdés erről a termékről.
Kérdésed van kompatibilitásról, digitalizálásról, tapasztalatokról vagy másról? Más modellvasutasok szívesen segítenek.
Regisztrálj ingyen BejelentkezésErről a termékről még nem tettek közzé értékeléseket.
Erre a termékre még nincsenek ajánlatok a Piactér oldalon.
Ezt a terméket jelenleg még egyik kereskedő sem kínálja. Kereskedő vagy és fel szeretnéd kínálni ezt a terméket? Lépj kapcsolatba velünk!
Kapj értesítést az újdonságokról, új gyártókról és funkciókról a h0.eu-n
Iratkozz fel ingyen