| Gyártó: | Piko |
|---|---|
| Cikkszám: | 97652 |
| EAN: | 4015615976523 |
| Megjelenés dátuma: | 2023 |
| Nyomtáv: | H0 |
| Ajánlott fogyasztói ár: | 129,00 EUR |
Regisztráció a leltár, kívánságlista és összehasonlítási lista használatához.
| Korszak: | IV |
|---|---|
| Ország: | Niederlande |
| Áramrendszer: | Egyenáram |
| Üzemeltető: | SNCB |
| Sorozat: | ICRm |
| Pályaszám(ok): | 50 84 28-70 104-1 |
| Hossz ütközővel: | 303 mm |
| Hossz: | 303 mm |
| Minimális ívsugár: | 358 mm |
| Tengelyelrendezés: | 2'2' |
| Vonókészülék: | NEM aljzat + rövid kapcsolás csúszó |
| Csatlakozó: | Elektromos csatoló vontatójárművekhez Next18 |
Még nincs kérdés erről a termékről.
Kérdésed van kompatibilitásról, digitalizálásról, tapasztalatokról vagy másról? Más modellvasutasok szívesen segítenek.
Regisztrálj ingyen BejelentkezésErről a termékről még nem tettek közzé értékeléseket.
Erre a termékre még nincsenek ajánlatok a Piactér oldalon.
Ezt a terméket jelenleg még egyik kereskedő sem kínálja. Kereskedő vagy és fel szeretnéd kínálni ezt a terméket? Lépj kapcsolatba velünk!
Kapj értesítést az újdonságokról, új gyártókról és funkciókról a h0.eu-n
Iratkozz fel ingyen