| Gyártó: | Piko |
|---|---|
| Cikkszám: | 97640 |
| EAN: | 4015615976400 |
| Nyomtáv: | H0 |
| Ajánlott fogyasztói ár: | 61,99 EUR |
Regisztráció a leltár, kívánságlista és összehasonlítási lista használatához.
| Korszak: | IV |
|---|---|
| Ország: | Belgien |
| Áramrendszer: | Egyenáram |
| Üzemeltető: | SNCB |
| Sorozat: | ICR-AB |
| Pályaszám(ok): | 50 84 30-70 063-5 |
| Hossz ütközővel: | 303 mm |
| Hossz: | 303 mm |
| Minimális ívsugár: | 358 mm |
| Tengelyelrendezés: | 2'2' |
| Vonókészülék: | NEM aljzat + rövid kapcsolás csúszó |
Még nincs kérdés erről a termékről.
Kérdésed van kompatibilitásról, digitalizálásról, tapasztalatokról vagy másról? Más modellvasutasok szívesen segítenek.
Regisztrálj ingyen BejelentkezésErről a termékről még nem tettek közzé értékeléseket.
Erre a termékre még nincsenek ajánlatok a Piactér oldalon.
Ezt a terméket jelenleg még egyik kereskedő sem kínálja. Kereskedő vagy és fel szeretnéd kínálni ezt a terméket? Lépj kapcsolatba velünk!
Kapj értesítést az újdonságokról, új gyártókról és funkciókról a h0.eu-n
Iratkozz fel ingyen