| Gyártó: | Piko |
|---|---|
| Cikkszám: | 51122 |
| EAN: | 4015615511229 |
| Nyomtáv: | H0 |
| Ajánlott fogyasztói ár: | 345,00 EUR |
Regisztráció a leltár, kívánságlista és összehasonlítási lista használatához.
| Korszak: | VI |
|---|---|
| Ország: | Deutschland |
| Áramrendszer: | Egyenáram |
| Üzemeltető: | DB AG |
| Sorozat: | 152 |
| Pályaszám(ok): | 91 80 6152 019-6 |
| Hossz ütközővel: | 226 mm |
| Hossz: | 226 mm |
| Minimális ívsugár: | 358 mm |
| Tengelyelrendezés: | Bo'Bo' |
| Áramszedő: | 2 Einholm |
| Motor: | 5-pol. Motor (mit Schwungmasse) |
| Lendkerék: | Igen |
| Tapadásgumi: | 2 |
| Vonókészülék: | NEM aljzat + rövid kapcsolás csúszó |
| Digitális dekóder: | PluX22 Sounddecoder |
| Csatlakozó: | NEM 658 PluX22 |
| Hang: | Igen |
| Belső világítás: | Digital schaltbare Führerstandsbeleuchtung (mit PluX22 Decoder) |
Még nincs kérdés erről a termékről.
Kérdésed van kompatibilitásról, digitalizálásról, tapasztalatokról vagy másról? Más modellvasutasok szívesen segítenek.
Regisztrálj ingyen BejelentkezésErről a termékről még nem tettek közzé értékeléseket.
Erre a termékre még nincsenek ajánlatok a Piactér oldalon.
Ezt a terméket jelenleg még egyik kereskedő sem kínálja. Kereskedő vagy és fel szeretnéd kínálni ezt a terméket? Lépj kapcsolatba velünk!
Kapj értesítést az újdonságokról, új gyártókról és funkciókról a h0.eu-n
Iratkozz fel ingyen