| Gyártó: | Piko |
|---|---|
| Cikkszám: | 50667 |
| EAN: | 4015615506676 |
| Megjelenés dátuma: | 2023 |
| Nyomtáv: | H0 |
| Ajánlott fogyasztói ár: | 369,00 EUR |
Regisztráció a leltár, kívánságlista és összehasonlítási lista használatához.
| Korszak: | II |
|---|---|
| Ország: | Deutschland |
| Áramrendszer: | Egyenáram |
| Üzemeltető: | DRG |
| Sorozat: | 93 |
| Pályaszám(ok): | 93 077 |
| Hossz ütközővel: | 159 mm |
| Hossz: | 159 mm |
| Minimális ívsugár: | 422 mm |
| Tengelyelrendezés: | 1'D1' |
| Tapadásgumi: | 2 |
| Vonókészülék: | NEM aljzat |
| Csatlakozó: | NEM 658 PluX22 |
| Fényváltás színe: | weiß-rot |
| Belső világítás: | Digital schaltbare Führerstandsbeleuchtung (mit PluX22 Decoder) |
| Füstgenerátor utólag beszerelhető: | Igen |
Még nincs kérdés erről a termékről.
Kérdésed van kompatibilitásról, digitalizálásról, tapasztalatokról vagy másról? Más modellvasutasok szívesen segítenek.
Regisztrálj ingyen BejelentkezésErről a termékről még nem tettek közzé értékeléseket.
Erre a termékre még nincsenek ajánlatok a Piactér oldalon.
Ezt a terméket jelenleg még egyik kereskedő sem kínálja. Kereskedő vagy és fel szeretnéd kínálni ezt a terméket? Lépj kapcsolatba velünk!
Kapj értesítést az újdonságokról, új gyártókról és funkciókról a h0.eu-n
Iratkozz fel ingyen