| Gyártó: | Piko |
|---|---|
| Cikkszám: | 50269 |
| EAN: | 4015615502692 |
| Nyomtáv: | H0 |
| Ajánlott fogyasztói ár: | 392,00 EUR |
Regisztráció a leltár, kívánságlista és összehasonlítási lista használatához.
| Korszak: | III |
|---|---|
| Ország: | Deutschland |
| Áramrendszer: | Váltakozó áram |
| Üzemeltető: | DR |
| Sorozat: | 94 |
| Pályaszám(ok): | 94 2105 |
| Hossz ütközővel: | 145 mm |
| Hossz: | 145 mm |
| Minimális ívsugár: | 358 mm |
| Tengelyelrendezés: | E |
| Motor: | DC Motor |
| Tapadásgumi: | 2 |
| Vonókészülék: | NEM aljzat + rövid kapcsolás csúszó |
| Digitális dekóder: | 8-polig |
| Csatlakozó: | NEM 652 |
Még nincs kérdés erről a termékről.
Kérdésed van kompatibilitásról, digitalizálásról, tapasztalatokról vagy másról? Más modellvasutasok szívesen segítenek.
Regisztrálj ingyen BejelentkezésErről a termékről még nem tettek közzé értékeléseket.
Erre a termékre még nincsenek ajánlatok a Piactér oldalon.
Ezt a terméket jelenleg még egyik kereskedő sem kínálja. Kereskedő vagy és fel szeretnéd kínálni ezt a terméket? Lépj kapcsolatba velünk!
Kapj értesítést az újdonságokról, új gyártókról és funkciókról a h0.eu-n
Iratkozz fel ingyen