| Gyártó: | Märklin |
|---|---|
| Cikkszám: | 43489 |
| EAN: | 4001883434896 |
| Megjelenés dátuma: | Q4/2022 |
| Nyomtáv: | H0 |
| Ajánlott fogyasztói ár: | 119,00 EUR |
Regisztráció a leltár, kívánságlista és összehasonlítási lista használatához.
| Korszak: | VI |
|---|---|
| Ország: | Deutschland |
| Áramrendszer: | Váltakozó áram |
| Üzemeltető: | DB AG |
| Sorozat: | 682.2 |
| Típus: | DBpza |
| Pályaszám(ok): | 50 80 26-81 469-1 |
| Hossz ütközővel: | 286 mm |
| Hossz: | 286 mm |
| Minimális ívsugár: | 360 mm |
| Tengelyelrendezés: | 2'2' |
| Vonókészülék: | Áramvezető Märklin rövid kapcsolás NEM-ben csúszóvezetővel |
Még nincs kérdés erről a termékről.
Kérdésed van kompatibilitásról, digitalizálásról, tapasztalatokról vagy másról? Más modellvasutasok szívesen segítenek.
Regisztrálj ingyen BejelentkezésErről a termékről még nem tettek közzé értékeléseket.
Erre a termékre még nincsenek ajánlatok a Piactér oldalon.
Ezt a terméket jelenleg még egyik kereskedő sem kínálja. Kereskedő vagy és fel szeretnéd kínálni ezt a terméket? Lépj kapcsolatba velünk!
Kapj értesítést az újdonságokról, új gyártókról és funkciókról a h0.eu-n
Iratkozz fel ingyen