| Výrobce: | Roco |
|---|---|
| Katalogové číslo: | 43053 |
| Rozchod: | H0 |
Registrace pro používání inventáře, seznamu přání a seznamu porovnání.
| Epocha: | III |
|---|---|
| Země: | Österreich |
| Napájecí systém: | Stejnosměrný proud |
| Provozovatel: | ÖBB |
| Řada: | Rh 6010 |
| Inventární číslo(a): | 6010.05 |
| Měřítko: | 1:87 |
| Barva: | dunkelblau / hellbeige |
| Délka přes nárazníky: | 303 mm |
| Minimální poloměr: | 419 mm |
| Hmotnost: | 173 g g |
| Uspořádání náprav: | 2'2' |
| Sběrač proudu: | 2 Einholm |
| Rozhraní: | NEM 652 8pólové |
| Osvětlení: | Glühbirne (Bajonettsockel) |
| Interiér: | Vícebarevný interiér |
Zatím žádný dotaz k tomuto produktu.
Máte dotaz ohledně kompatibility, digitalizace, zkušeností nebo něčeho jiného? Ostatní modeláři rádi pomohou.
Registrace zdarma Přihlásit seK tomuto produktu zatím nebyla zveřejněna žádná hodnocení.
K tomuto produktu zatím nejsou žádné nabídky na Tržiště.
Tento produkt bohužel zatím nenabízí žádný prodejce. Jste prodejce a chcete tento produkt nabízet? Kontaktujte nás!
Dostávejte aktuality o novinkách, nových výrobcích a funkcích na h0.eu
Přihlásit se zdarma