Registrace pro používání inventáře, seznamu přání a seznamu porovnání.
| Epocha: | V |
|---|---|
| Země: | Spanien |
| Napájecí systém: | Stejnosměrný proud |
| Provozovatel: | RENFE |
| Řada: | ICE 3 |
| Délka přes nárazníky: | 1142 mm |
| Délka: | 1142 mm |
| Minimální poloměr: | 358 mm |
| Sběrač proudu: | 1 Einholm |
| Rozhraní: | NEM 652 |
| Vnitřní osvětlení: | Werkseitig nicht für Innenbeleuchtung vorbereitet |
Zatím žádný dotaz k tomuto produktu.
Máte dotaz ohledně kompatibility, digitalizace, zkušeností nebo něčeho jiného? Ostatní modeláři rádi pomohou.
Registrace zdarma Přihlásit seK tomuto produktu zatím nebyla zveřejněna žádná hodnocení.
K tomuto produktu zatím nejsou žádné nabídky na Tržiště.
Tento produkt bohužel zatím nenabízí žádný prodejce. Jste prodejce a chcete tento produkt nabízet? Kontaktujte nás!
Dostávejte aktuality o novinkách, nových výrobcích a funkcích na h0.eu
Přihlásit se zdarma