| Výrobce: | Piko |
|---|---|
| Katalogové číslo: | 71150 |
| Rozchod: | H0 |
Registrace pro používání inventáře, seznamu přání a seznamu porovnání.
| Napájecí systém: | Stejnosměrný proud |
|---|---|
| Řada: | WLC 65-DE-19A |
| Měřítko: | 1:87 |
| Barva: | blau / orange |
| Délka přes nárazníky: | 150 mm |
| Minimální poloměr: | 358 mm |
| Materiál: | Kunststoff |
| Uspořádání náprav: | Bo'Bo' |
| Spřáhlo: | Spojka kompatibilní s Kadee |
| Typ dekodéru: | Brückenstecker |
| Osvětlení: | LED (warm-weiß / rot) |
Zatím žádný dotaz k tomuto produktu.
Máte dotaz ohledně kompatibility, digitalizace, zkušeností nebo něčeho jiného? Ostatní modeláři rádi pomohou.
Registrace zdarma Přihlásit seK tomuto produktu zatím nebyla zveřejněna žádná hodnocení.
K tomuto produktu zatím nejsou žádné nabídky na Tržiště.
Tento produkt bohužel zatím nenabízí žádný prodejce. Jste prodejce a chcete tento produkt nabízet? Kontaktujte nás!
Dostávejte aktuality o novinkách, nových výrobcích a funkcích na h0.eu
Přihlásit se zdarma