Registrace pro používání inventáře, seznamu přání a seznamu porovnání.
| Epocha: | III |
|---|---|
| Země: | Deutschland |
| Napájecí systém: | Stejnosměrný proud |
| Provozovatel: | DB |
| Řada: | Kds 67 |
| Inventární číslo(a): | 357 827 |
| Délka přes nárazníky: | 135 mm |
| Délka: | 135 mm |
| Minimální poloměr: | 358 mm |
| Spřáhlo: | Šachta NEM + kulisa krátkého spojení |
| Katalogové číslo dvojkolí AC: | 56060 |
Zatím žádný dotaz k tomuto produktu.
Máte dotaz ohledně kompatibility, digitalizace, zkušeností nebo něčeho jiného? Ostatní modeláři rádi pomohou.
Registrace zdarma Přihlásit seK tomuto produktu zatím nebyla zveřejněna žádná hodnocení.
K tomuto produktu zatím nejsou žádné nabídky na Tržiště.
Tento produkt bohužel zatím nenabízí žádný prodejce. Jste prodejce a chcete tento produkt nabízet? Kontaktujte nás!
Dostávejte aktuality o novinkách, nových výrobcích a funkcích na h0.eu
Přihlásit se zdarma