| Výrobce: | Piko |
|---|---|
| Katalogové číslo: | 52467 |
| EAN: | 4015615524670 |
| Rozchod: | H0 |
| Doporučená cena: | 299,99 EUR |
Registrace pro používání inventáře, seznamu přání a seznamu porovnání.
| Epocha: | II |
|---|---|
| Napájecí systém: | Střídavý proud |
| Provozovatel: | US Bahnen |
| Řada: | WLC 65-DE-19A |
| Provedení: | 65-DE-19-A |
| Inventární číslo(a): | 2989 |
| Délka přes nárazníky: | 150 mm |
| Minimální poloměr: | 358 mm |
| Uspořádání náprav: | Bo'Bo' |
| Bandáže: | 2 |
| Spřáhlo: | Šachta NEM 362 s KK-kinematikou |
| Digitální dekodér: | mfx |
| Rozhraní: | Elektrické rozhraní pro hnací vozidla PluX22 |
| Zvuk: | Ano |
Zatím žádný dotaz k tomuto produktu.
Máte dotaz ohledně kompatibility, digitalizace, zkušeností nebo něčeho jiného? Ostatní modeláři rádi pomohou.
Registrace zdarma Přihlásit seK tomuto produktu zatím nebyla zveřejněna žádná hodnocení.
K tomuto produktu zatím nejsou žádné nabídky na Tržiště.
Tento produkt bohužel zatím nenabízí žádný prodejce. Jste prodejce a chcete tento produkt nabízet? Kontaktujte nás!
Dostávejte aktuality o novinkách, nových výrobcích a funkcích na h0.eu
Přihlásit se zdarma