Registrace pro používání inventáře, seznamu přání a seznamu porovnání.
| Epocha: | VI |
|---|---|
| Země: | Deutschland |
| Napájecí systém: | Stejnosměrný proud |
| Provozovatel: | DB AG |
| Řada: | 152 |
| Inventární číslo(a): | 91 80 6152 019-6 |
| Délka přes nárazníky: | 226 mm |
| Délka: | 226 mm |
| Minimální poloměr: | 358 mm |
| Uspořádání náprav: | Bo'Bo' |
| Sběrač proudu: | 2 Einholm |
| Motor: | 5-pol. Motor (mit Schwungmasse) |
| Setrvačník: | Ano |
| Bandáže: | 2 |
| Spřáhlo: | Šachta NEM + kulisa krátkého spojení |
| Rozhraní: | NEM 658 PluX22 |
| Vnitřní osvětlení: | Digital schaltbare Führerstandsbeleuchtung (mit PluX22 Decoder) |
Zatím žádný dotaz k tomuto produktu.
Máte dotaz ohledně kompatibility, digitalizace, zkušeností nebo něčeho jiného? Ostatní modeláři rádi pomohou.
Registrace zdarma Přihlásit seK tomuto produktu zatím nebyla zveřejněna žádná hodnocení.
K tomuto produktu zatím nejsou žádné nabídky na Tržiště.
Tento produkt bohužel zatím nenabízí žádný prodejce. Jste prodejce a chcete tento produkt nabízet? Kontaktujte nás!
Dostávejte aktuality o novinkách, nových výrobcích a funkcích na h0.eu
Přihlásit se zdarma