| Výrobce: | Piko |
|---|---|
| Katalogové číslo: | 37533 |
| Rozchod: | H0 |
Registrace pro používání inventáře, seznamu přání a seznamu porovnání.
| Epocha: | III |
|---|---|
| Země: | Deutschland |
| Napájecí systém: | Stejnosměrný proud |
| Provozovatel: | DR |
| Řada: | V 36 |
| Měřítko: | 1:87 |
| Barva: | graphitschwarz / signalrot |
| Délka přes nárazníky: | 370 mm |
| Minimální poloměr: | 600 mm |
| Hmotnost: | 3000 g g |
| Materiál: | Kunststoff |
| Uspořádání náprav: | C |
| Spřáhlo: | Spárová spojka |
| Typ dekodéru: | Brückenstecker |
| Osvětlení: | LED (warm-weiß) |
Zatím žádný dotaz k tomuto produktu.
Máte dotaz ohledně kompatibility, digitalizace, zkušeností nebo něčeho jiného? Ostatní modeláři rádi pomohou.
Registrace zdarma Přihlásit seK tomuto produktu zatím nebyla zveřejněna žádná hodnocení.
K tomuto produktu zatím nejsou žádné nabídky na Tržiště.
Tento produkt bohužel zatím nenabízí žádný prodejce. Jste prodejce a chcete tento produkt nabízet? Kontaktujte nás!
Dostávejte aktuality o novinkách, nových výrobcích a funkcích na h0.eu
Přihlásit se zdarma