| Výrobce: | Brawa |
|---|---|
| Katalogové číslo: | 0389 |
| Rozchod: | H0 |
Registrace pro používání inventáře, seznamu přání a seznamu porovnání.
| Epocha: | V |
|---|---|
| Země: | Deutschland |
| Napájecí systém: | Střídavý proud |
| Provozovatel: | DB AG |
| Řada: | 216 |
| Inventární číslo(a): | 216 144-6 |
| Měřítko: | 1:87 |
| Barva: | orientrot |
| Délka přes nárazníky: | 184 mm |
| Minimální poloměr: | 360 mm |
| Hmotnost: | 527 g g |
| Materiál: | Metall |
| Uspořádání náprav: | B'B' |
| Motor: | 5-pol. Motor (mit Schwungmasse) |
| Bandáže: | 2 |
| Rozhraní: | NEM 652 8pólové |
Zatím žádný dotaz k tomuto produktu.
Máte dotaz ohledně kompatibility, digitalizace, zkušeností nebo něčeho jiného? Ostatní modeláři rádi pomohou.
Registrace zdarma Přihlásit seK tomuto produktu zatím nebyla zveřejněna žádná hodnocení.
K tomuto produktu zatím nejsou žádné nabídky na Tržiště.
Tento produkt bohužel zatím nenabízí žádný prodejce. Jste prodejce a chcete tento produkt nabízet? Kontaktujte nás!
Dostávejte aktuality o novinkách, nových výrobcích a funkcích na h0.eu
Přihlásit se zdarma