| Marka: | Piko |
|---|---|
| Numer katalogowy: | 57669 |
| EAN: | 4015615576693 |
| Rozstaw: | H0 |
| Cena sugerowana: | 57,99 EUR |
Rejestracja, aby korzystać z inwentarza, listy życzeń i porównywarki.
| Epoka: | III |
|---|---|
| Kraj: | Deutschland |
| System zasilania: | Prąd stały |
| Przewoźnik: | DB |
| Seria: | AB4nb |
| Długość po zderzakach: | 303 mm |
| Długość: | 303 mm |
| Minimalny promień: | 358 mm |
| Układ osi: | 2'2' |
| Sprzęg: | Gniazdo NEM + kulisa krótkiego sprzęgu |
| Oświetlenie wewnętrzne: | Werkseitig nicht für Innenbeleuchtung vorbereitet |
| Numer artykułu — zestaw kołowy AC: | 56060 |
Brak pytań o ten produkt.
Masz pytanie o kompatybilność, cyfryzację, doświadczenia lub coś innego? Inni modelarze chętnie pomogą.
Darmowa rejestracja Zaloguj sięDla tego produktu nie opublikowano jeszcze recenzji.
Dla tego produktu nie ma jeszcze ofert na Rynek.
Ten produkt nie jest jeszcze oferowany przez sprzedawcę. Jesteś sprzedawcą i chcesz zaoferować ten produkt? Skontaktuj się z nami!
Otrzymuj aktualizacje o nowościach, nowych producentach i funkcjach na h0.eu
Zapisz się za darmo