| Marka: | Piko |
|---|---|
| Numer katalogowy: | 51598 |
| EAN: | 4015615515982 |
| Rozstaw: | H0 |
| Cena sugerowana: | 315,00 EUR |
Rejestracja, aby korzystać z inwentarza, listy życzeń i porównywarki.
| Epoka: | VI |
|---|---|
| Kraj: | Tschechien |
| System zasilania: | Prąd stały |
| Przewoźnik: | CD |
| Seria: | 388 |
| Numer(y) eksploatacyjne: | 91 54 7388 005-1 |
| Długość po zderzakach: | 217 mm |
| Długość: | 217 mm |
| Minimalny promień: | 358 mm |
| Układ osi: | Bo'Bo' |
| Pantograf: | 4 Einholm |
| Obręcze trakcyjne: | 2 |
| Sprzęg: | Gniazdo NEM + kulisa krótkiego sprzęgu |
| Dekoder cyfrowy: | PluX22 Sounddecoder |
| Interfejs: | NEM 658 PluX22 |
| Dźwięk: | Tak |
Brak pytań o ten produkt.
Masz pytanie o kompatybilność, cyfryzację, doświadczenia lub coś innego? Inni modelarze chętnie pomogą.
Darmowa rejestracja Zaloguj sięDla tego produktu nie opublikowano jeszcze recenzji.
Dla tego produktu nie ma jeszcze ofert na Rynek.
Ten produkt nie jest jeszcze oferowany przez sprzedawcę. Jesteś sprzedawcą i chcesz zaoferować ten produkt? Skontaktuj się z nami!
Otrzymuj aktualizacje o nowościach, nowych producentach i funkcjach na h0.eu
Zapisz się za darmo