| Marka: | Piko |
|---|---|
| Numer katalogowy: | 51541 |
| EAN: | 4015615515418 |
| Rozstaw: | H0 |
| Cena sugerowana: | 365,00 EUR |
Rejestracja, aby korzystać z inwentarza, listy życzeń i porównywarki.
| Epoka: | IV |
|---|---|
| Kraj: | Deutschland |
| System zasilania: | Prąd przemienny |
| Przewoźnik: | DB |
| Seria: | 191 |
| Numer(y) eksploatacyjne: | 191 098-3 |
| Długość po zderzakach: | 192 mm |
| Długość: | 192 mm |
| Minimalny promień: | 358 mm |
| Układ osi: | C'C' |
| Pantograf: | 2 Altbau-Scherenstromabnehmer |
| Silnik: | 5-pol. Motor (mit Schwungmasse) |
| Koło zamachowe: | Tak |
| Obręcze trakcyjne: | 2 |
| Sprzęg: | Gniazdo NEM + kulisa krótkiego sprzęgu |
| Dekoder cyfrowy: | PluX22 |
| Interfejs: | NEM 658 PluX22 |
| Oświetlenie wewnętrzne: | Digital schaltbare Führerstandsbeleuchtung (mit PluX22 Decoder) |
Brak pytań o ten produkt.
Masz pytanie o kompatybilność, cyfryzację, doświadczenia lub coś innego? Inni modelarze chętnie pomogą.
Darmowa rejestracja Zaloguj sięDla tego produktu nie opublikowano jeszcze recenzji.
Dla tego produktu nie ma jeszcze ofert na Rynek.
Ten produkt nie jest jeszcze oferowany przez sprzedawcę. Jesteś sprzedawcą i chcesz zaoferować ten produkt? Skontaktuj się z nami!
Otrzymuj aktualizacje o nowościach, nowych producentach i funkcjach na h0.eu
Zapisz się za darmo