| Marka: | Brawa |
|---|---|
| Numer katalogowy: | 0390 |
| Rozstaw: | H0 |
Rejestracja, aby korzystać z inwentarza, listy życzeń i porównywarki.
| Epoka: | III |
|---|---|
| Kraj: | Deutschland |
| System zasilania: | Prąd stały |
| Przewoźnik: | DB |
| Seria: | V 160 |
| Numer(y) eksploatacyjne: | V 160 137 |
| Skala: | 1:87 |
| Kolor: | purpurrot / schwarzgrau |
| Długość po zderzakach: | 184 mm |
| Minimalny promień: | 360 mm |
| Waga: | 527 g g |
| Układ osi: | B'B' |
| Obręcze trakcyjne: | 2 |
| Sprzęg: | Gniazdo sprzęgu NEM 362 |
| Interfejs: | NEM 652 8-pinowe |
Brak pytań o ten produkt.
Masz pytanie o kompatybilność, cyfryzację, doświadczenia lub coś innego? Inni modelarze chętnie pomogą.
Darmowa rejestracja Zaloguj sięDla tego produktu nie opublikowano jeszcze recenzji.
Dla tego produktu nie ma jeszcze ofert na Rynek.
Ten produkt nie jest jeszcze oferowany przez sprzedawcę. Jesteś sprzedawcą i chcesz zaoferować ten produkt? Skontaktuj się z nami!
Otrzymuj aktualizacje o nowościach, nowych producentach i funkcjach na h0.eu
Zapisz się za darmo